Duyuru Detay

Anasayfa > Duyurular > Duyuru Detay

Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi Başlıyor

Cumhurbaşkanımız Sayın R. Tayyip ERDOĞAN’ın onayı ve Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, KOSGEB, Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Odası destekleri ile Üniversitemizin katılımcı olarak yer alacağı Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) tarafından 03-04 Kasım 2021 tarihlerinde Selçuklu Kongre Merkezi’nde (Konya) “Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi” düzenlenecektir.  

TÜRKİYE GİRİŞİMCİ BULUŞMASI ZİRVESİ ve SERGİSİ, girişimcilik ekosistemine değer katmak üzere; girişimcilerin bilgilendirilmesi, fikir ve ürünlerinin ulusal ve uluslararası yatırımcılarla bir araya getirilmesi, ödüllendirilmesi ve ticarileştirilmesine katkıda bulunmayı, projeler arasında sinerji ve etkileşim oluşturulmasını, tecrübe paylaşımı ile birlikte üniversite, sanayi ve kamu işbirliklerinin geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) tarafından her yıl girişimciyi desteklemek ve başarılı girişimcileri desteklemek, fikirlerini girişime dönüştürmek isteyen girişimcileri cesaretlendirmek, basın yayın dünyasında girişimciliğin farkındalığını ve etkinliğini artırmak, girişimciliği destekleyen kamu yöneticilerini özendirmek amacıyla düzenlenen bir yarışmadır.

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) tarafından 2011 yılından itibaren İstanbul'da verilmeye başlayan "GİV GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLLERİ"nin 8'incisini "TÜRKİYE GİRİŞİMCİ BULUŞMASI ZİRVESİ VE SERGİSİ" programıyla birlikte Konya'da gerçekleştirilecektir.

Ödül kategorilerini zenginleştirerek, çerçevesi genişletilen "GİV GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLLERİ" tüm ekosistemde büyük bir heyecan uyandırmak ve kamuoyunun ilgisine mazhar olmaktadır. 8. GİV GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLLERİ bu yıl 9 kategoride yeni sahiplerini bulacak.

 

ÖDÜL KATEGORİLERİ

GİV Özel Ödülü

Proje-Fikir Ödülleri (para ödülü)

Kurumsal Girişimcilik Ödülü

Yeni Girişimcilik Ödülü

Üniversite Girişimcilik Kulup Ödülü

Kamu Yöneticisi Ödülü

Akademisyen Ödülü

E-Ticaret Girişim Ödülü

Basın/Yayın/Medya Ödülü

Proje Fikir Ödüller

 

ÖDÜLLER

Birincilik Ödülü 50.000TL

İkincilik Ödülü 30.000TL

Üçüncülük Ödülü 20.000TL

 

Konya Teknik Üniversitesi KTÜN Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi