Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi

İSG KURUL ÜYELERİ
1-Kurul Başkanı Prof.Dr. Mine ULUSOY (Dekan)
2-Üye -Doç.Dr. Mehmet TOPÇU (Dekan Yrd.-Böl.Bşk.)
3-Üye-Doç.Dr. Murat ORAL (Dekan Yrd.-Böl.Bşk.)
4-Üye-Prof.Dr.Mustafa TOSUN (Böl.Bşk)
5-Üye-Dr.Öğr.Üyesi Zafer KUYRUKÇU (Böl.Bşk.v.)

RİSK DEĞERLENDİRME EKİBİ
1-Kurul Başkanı Prof.Dr. Mine ULUSOY (Dekan)
2-Üye -Doç.Dr. Mehmet TOPÇU (Dekan Yrd.-Böl.Bşk.)
3-Üye-Doç.Dr. Murat ORAL (Dekan Yrd.-Böl.Bşk.)
4-Üye-Prof.Dr.Mustafa TOSUN (Böl.Bşk)
5-Üye-Dr.Öğr.Üyesi Zafer KUYRUKÇU (Böl.Bşk.)
6-Üye-İş Yeri Hekimi-
7-Üye-Öğr.Gör.Selahattin Burak AKAY (İSG Uzmanı)
8-Üye-Tevfik BALCI (Fak.Sek.)
9-Üye Doç.Dr. Özer KARAKAYACI
10-Üye-Doç.Dr. Bilgehan YILMAZ ÇAKMAK
11-Üye Dr. Öğr.Üyesi Sinan LEVEND 
12-Üye-Dr.Öğr.Üyesi Hale ÖNCEL
13-Üye-Arş.Gör.Dr. Hacı Abdullah ERDOĞAN
14-Üye-Arş.Gör. Mehmet Akif SAĞ
15-Üye-Arş.Gör. Mehmet Oğuz DURU
16-Üye-Arş.Gör. Mustafa TAŞCI
17-Üye-Arş.Gör.Ceyhan TAZEFİDAN
18-Üye-Bil.İşl.İsmail KAPLAN
19-Üye-Bil.işl.Havva ARICI
20-Üye-Memur Süleyman TALAŞLI
21-Üye-S.İşçi Hasan Hüseyin GÖREL
22-Yedek Üye -Arş.Gör. Mustafa Alper DÖNMEZ
23-Yedek Üye-Arş.Gör. Muzaffer Ali ARAT
24-Yedek Üye-Arş.Gör. Haitce Ülkü ÜNAL
25-Yedek Üye-Arş.Gör. Kübra KARKIN
26-Yedek Üye -Arş.Gör. Cansu KORKMAZ
27-Yedek Üye-Arş.Gör. Hüsyein ÖZDEMİR
28-Yedek Üye-Arş.Gör.Tuğba YILDIZ
29-Yedek Üye-Bil.İşl.Serap ACAR
30-Yedek Üye-Bil.İşl.Mehmet YAVUZ
31-Yedek Üye-S.işçi Mehmet SELEK
 

 

ARAMA KURTARMA VE TAHLİYE EKİBİ
1-Ekip Başkanı Dr. Öğr.Üyesi Sinan LEVEND 
2-Üye-Arş.Gör. Mehmet Oğuz DURU
3-Üye-S.İşçi Hasan Hüseyin GÖREL
4-Yedek Üye-Arş.Gör. Muzaffer Ali YAYGIN
5-Yedek Üye-Arş.Gör. Hüsyein ÖZDEMİR
6-Yedek Üye-Bil.İşl.Mehmet YAVUZ

YANGINLA MÜCADELE EKİBİ
1-Ekip Başkanı-Arş.Gör.Dr. Hacı Abdullah ERDOĞAN
2-Üye-Arş.Gör. Mehmet Akif SAĞ
3-Üye-Bil.İşl.İsmail KAPLAN
4-Yedek Üye -Arş.Gör. Mustafa Alper DÖNMEZ
5-Yedek Üye -Arş.Gör. Cansu KORKMAZ
6-Yedek Üye - S.işçi Şule PEKCAN

İLK YARDIM EKİBİ
1-Ekip Başkanı Doç.Dr. Özer KARAKAYACI
2-Üye-Bilgehan YILMAZ ÇAKMAK
3-Üye-Arş.Gör.Ceyhan TAZEFİDAN
4-Üye-Bil.işl.Havva ARICI
5-Yedek Üye-Arş.Gör.Tuğba YILDIZ
6-Yedek Üye-Arş.Gör. Kübra KOÇER
7-Yedek Üye-S.işçi Mehmet SELEK

ÇALIŞAN TEMSİLCİ LİSTESİ
1-Ekip Başkanı-Dr.Öğr.Üyesi Hale ÖNCEL
2-Üye-Arş.Gör. Mustafa TAŞCI
3-Üye-Memur Süleyman TALAŞLI
4-Yedek Üye-Arş.Gör. Haitce Ülkü ÜNAL
5-Yedek Üye-Bil.İşl.Serap ACAR